Osmanlı Fidancılık

Tüm resmi faaliyetlerimizde Osmanlı Fidancılık ünvanı ile faaliyet gösteren firmamız Mümin Baş tarafından yönetilmektedir. Ülkemizde aşılı ceviz fidanı üretiminin başladığı 1980'li yıllardan günümüze açık köklü ve torbalı ceviz fidanı üretimi yapan firmamız Türkiye ve dünya pazarlarına satışlarını sürdürmektedir. Aşılı ceviz fidanına Dünyada hızla artan talep artışına paralel aşılı ceviz fidanı üretimini her yıl arttıran firmamızın yıllık üretimi yabancı cinslerde (chandler, fernor, fernette, franquette, pedro) 150.000 yerli ceviz fidanı çeşitlerinde (şebin, bilecik, kaman 1) ise 100.000 adet olarak yapılmıştır.

Üretim faaliyetlerimize Bandırma Sahil Yenice Köyü'nde devam eden firmamızın ilk prensibi müşteri memnuniyeti olup bu prensibe istinaden talep edilen cinste ismine doğru aşılı ceviz fidanı satışı yapmaktır. 

 

Firmamız satış öncesi ve sonrası seçilen ceviz fidanı için rakımına göre yer / cins tespiti, toprak analizi ve dikim gibi konularda siz aşılı ceviz fidanı satın almak isteyen tüm yetiştiricilere destek vermektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz ceviz fidanı satışı ve bakımı konularında sizlere hizmet vermek için her zaman hazırdır. Unutmayın bir fidan yetişir doğa değişir...

Osmanlı Fidancılık

Sahil Yenice Köyü Bandırma / Balıkesir

Mümin Baş - 0535 694 92 79

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.