Tüplü Ceviz Fidanı

Yılın 12 ayı tamamı ismine doğru tüplü diğer adı ile torbalı ceviz fidanları mızın satışı devam etmektedir. En çok talep gören Torbalı Ceviz Fidanı / Tüplü Ceviz Fidanı çeşitimiz chandlerdır. Tüplü Chandler ceviz fidanı dikime hazır özel torbasında gönderilir size sadece torbasını söküp çukur açıp dikmek kalır. Torbalı ceviz fidanı çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve uygun ceviz fidanı fiyatları için mutlaka firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. 

2016 BAHAR SEZONU TÜPLÜ CEVİZ FİDANI SEVKİYATLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

tüplü ceviz fidanı siparişi

Tüplü Ceviz Fidanı Çeşitleri

Chandler ceviz fidanı ilk yılda meyve verir, yerli ceviz çeşitlerine göre 15 gün geç çiçek açar ve her iklime uygundur. Meyve verimi ve kalitesi yüksektir. Sizinde çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz bir ceviz bahçeniz olmasını istiyorsanız chandler ceviz fidanı doğru tercihiniz olacaktır. 10 adete 1 adet tozlayıcısı franquette ceviz fidanı dikilmesi önerilir.

Chandler ceviz fidanının tozlayıcısı franquette ceviz fidanı nıda torbalı olarak firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Fidanlarımız ortalama 1 ile 2 yaş arasındadır. Fidanlarımızı mart ile eylül ayları arasında sipariş verdiğinizde yaprakları üzerinde açmış bir şekilde çoğu zaman meyvelerini yapmaya başlamış şekilde olduğunu göreceksiniz diğer aylarda ceviz fidanı kasım ayı itibari ile dinlenmeye geçtiği için ekim ayı ile birlikte sonbaharda yapraklarını dökmektedir.

tüplü ceviz fidanı teslimat

Tüplü Ceviz Fidanı Siparişi

"Hayal ettiğiniz gelecek nesile miras bırakabileceğiniz ceviz bahçeniz artık bizimle hayal değil arayın size yardımcı olalım doğru fidanı birlikte seçelim..."

Osman Baş - 0539 544 26 12

Mümin Baş - 0535 694 92 79

tüplü ceviz fidanları

tüplü ceviz fidanı sera

 

 

Osmanlı Fidancılık

Sahil Yenice Köyü Bandırma / Balıkesir

Mümin Baş - 0535 694 92 79

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.